Foto

Zahl der Lose: 586

cca 1959 Réti Pál (1918-1989) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (Ablakok), jelzés nélkül, 21x15 cm
15248.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1928 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (Hajnali köd Budán), jelzés nélkül, 21x15 cm
15249.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1913 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (Trükkfotó), egy negatív volt, amit utólag, nagyítás közben többszörözött meg, jelzés nélkül, 15x21 cm
15250.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1929 Falusi ,,wellness" gyerekeknek, ismeretlen család felvételeiből 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
15251.

Rufpreis:
1 600 HUF

Régi gőz- és villanymozdonyok, 4 db modern előhívás, 8×11és 9×17 cm közötti méretekben / Vintage locomotives modern photos
15252.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1900 Fiatal fiú és lány szőrmével, barokk bútorokkal, keményhátú kabinetfotó Kohlmann Sándor ungvári (Kárpátalja) műterméből, a karton kissé sérült, 19x14 cm
15253.

Rufpreis:
1 800 HUF

Idős pár portréja, fotólap, hátoldalán Sammer v. Sommer (?) Bayreuth fényképész pecsétjével, üvegezett fakeretben, 13x8,5 cm
15254.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gyerekeket ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 40 db
15255.

Rufpreis:
1 600 HUF

Somogyi - Benczúr családi fotóhagyaték 14 db fotó részben feliratozott
15256.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1890-1910 Gyerekeket ábrázoló keményhátú fotók, össz. 7 db, több különböző műteremből (Hum Zsombolya, Sigmund Bing Wien, Skalnik és Fia Kassa, Leon H. és Fia Budapest), változó állapotban, 10,5x6,5 cm és 16,5x11 cm között
15257.

Rufpreis:
3 000 HUF

1970 MTK-Torino labdarúgó-mérkőzés, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 18x10,5 cm
15258.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1900 Gál Mary, hölgy egész alakos portréja, keményhátú fotó Csonka Géza marosvásárhelyi műterméből, feliratozva, hátoldalon a műterem képével, 20,5×13,5 cm
15259.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF