Foto Zahl der Lose: 586
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3042655
15248
456
Photo
cca 1959 Réti Pál (1918-1989) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (Ablakok), jelzés nélkül, 21x15 cm
3043015
15249
456
Photo
cca 1928 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (Hajnali köd Budán), jelzés nélkül, 21x15 cm
3043002
15250
456
Photo
cca 1913 Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (Trükkfotó), egy negatív volt, amit utólag, nagyítás közben többszörözött meg, jelzés nélkül, 15x21 cm
3043039
15251
456
Photo
cca 1929 Falusi ,,wellness" gyerekeknek, ismeretlen család felvételeiből 1 db modern nagyítás, jelzés nélkül, 15x21 cm
3013504
15252
456
Photo
Régi gőz- és villanymozdonyok, 4 db modern előhívás, 8×11és 9×17 cm közötti méretekben / Vintage locomotives modern photos
3012025
15253
456
Photo
cca 1900 Fiatal fiú és lány szőrmével, barokk bútorokkal, keményhátú kabinetfotó Kohlmann Sándor ungvári (Kárpátalja) műterméből, a karton kissé sérült, 19x14 cm
2988328
15254
456
Photo
Idős pár portréja, fotólap, hátoldalán Sammer v. Sommer (?) Bayreuth fényképész pecsétjével, üvegezett fakeretben, 13x8,5 cm
3015747
15255
456
Photo
Gyerekeket ábrázoló, vegyes régi és modern fotók, össz. 40 db 3011083
15256
456
Photo
Somogyi - Benczúr családi fotóhagyaték 14 db fotó részben feliratozott 2995383
15257
456
Photo
cca 1890-1910 Gyerekeket ábrázoló keményhátú fotók, össz. 7 db, több különböző műteremből (Hum Zsombolya, Sigmund Bing Wien, Skalnik és Fia Kassa, Leon H. és Fia Budapest), változó állapotban, 10,5x6,5 cm és 16,5x11 cm között
3043763
15258
456
Photo
1970 MTK-Torino labdarúgó-mérkőzés, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, körbevágott, 18x10,5 cm
3044930
15259
456
Photo
cca 1900 Gál Mary, hölgy egész alakos portréja, keményhátú fotó Csonka Géza marosvásárhelyi műterméből, feliratozva, hátoldalon a műterem képével, 20,5×13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF