cca 1915-1955 Elegáns (öltönyös, kalapos, cilinderes) urak, 14 db fotó, közte több feliratozott/aláírt, vegyes állapotban, 13x8 cm és 19,5x13 cm között
cca 1880-1910 Vegyes keményhátú fotó tétel, össz. 8 db, egyik Székely és Társa, Bp. műterméből, többi jelzés vagy műterem nélkül, egyik félbevágva, 10,5x6 és 21,5x13 közötti méretekben
1919-1943 Duckó (Iván) albuma, nyolchetes korától katonatiszt koráig, benne portré, családi és katonaruhás fotókkal, 28 fotó és fotólap, Arad, Kétegyháza, Békécsaba, részben feliratozva, 11x8,5 cm és 8x6 cm közötti méretben. Haránt alakú, javított kötésű és gerinc, kopott fotóalbumban.
cca 1936 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (női szabó varrodája), jelzés nélkül, 15x21 cm