Foto

Zahl der Lose: 586

Autókat, járműveket ábrázoló vegyes fotók, össz. 32 db, vegyes méretben és állapotban
15236.

Rufpreis:
1 600 HUF

8 darab keményhátú fotó klf méretben, zömmel férfi portrék
15237.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

cca 1915-1955 Elegáns (öltönyös, kalapos, cilinderes) urak, 14 db fotó, közte több feliratozott/aláírt, vegyes állapotban, 13x8 cm és 19,5x13 cm között
15238.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1950-1960 Gyermekekről készült fotók, 33 db, vegyes méretben
15239.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Vegyes gyerekfotó tétel, közte régi és modern
15240.

Rufpreis:
1 000 HUF

cca 1950 Műszaki rajzokról, táblázatokról készített fotók, össz. 112 db, 12x9 cm méretben
15241.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db kis fényképalbum, beragasztott fotókkal (főként gyerekfotók), vegyes állapotban, 10x8 cm - 15x11 cm
15242.

Rufpreis:
1 600 HUF

8 db kabinetfotó és vizitkártya magyar műtermekből.
15243.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 1880-1910 Vegyes keményhátú fotó tétel, össz. 8 db, egyik Székely és Társa, Bp. műterméből, többi jelzés vagy műterem nélkül, egyik félbevágva, 10,5x6 és 21,5x13 közötti méretekben
15244.

Rufpreis:
1 400 HUF

1919-1943 Duckó (Iván) albuma, nyolchetes korától katonatiszt koráig, benne portré, családi és katonaruhás fotókkal, 28 fotó és fotólap, Arad, Kétegyháza, Békécsaba, részben feliratozva, 11x8,5 cm és 8x6 cm közötti méretben. Haránt alakú, javított kötésű és gerinc, kopott fotóalbumban.
15245.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

cca 1890-1900 Kirándulás csoportképe, keményhátú fotó Weinrich marosvásárhelyi műterméből, 20×11 cm
15246.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1936 Thöresz Dezső (1902-1963) békéscsabai gyógyszerész és fotóművész hagyatékából 1 db modern nagyítás (női szabó varrodája), jelzés nélkül, 15x21 cm
15247.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF