Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Meyer-Optik Görlitz Telemegor 1:4.5 / 300 (300 mm f/4.5) nagyméretű fényképezőgép objektív, a lencsén minimális kopottsággal, külső kopásnyomokkal, h: 25,5 cm. Bőr tokban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg