Williams Archibald: A modern bányászat. Ford.: Réz Géza. Ismeretterjesztő Könyvtár. Bp., 1914., Franklin, 4+396 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.