Prohászka János: Kézikönyv esztergályosok és marósok részére. Bp., [1942], Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége, 127 p. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval, foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.