Stoddard, John L.: Im Fluge durch die Welt. Német nyelven. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, laza fűzés, néhol elvált, kissé kopott borítóval