Magyarország helységnévtára 1944. Szerk.: M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1944], Hornyánszky Viktor Rt.,XII+680 p. Félvászon-kötésben, sérült gerinccel, kissé foltos borítóval. Két részes és jó állapotú térképek melléklettel.