19022.
Beendet 456. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Emlék irat Békés városának a legelső megülésétől kezdve az 1893-ik esztendő végéig összeáll. id. Somlyai Gábor. Békés, 1894, Povázsay László, 208 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, néhány javított lappal, hiányzó táblával (1 t.) és hiányzó utolsó lappal (209/210.)