Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

1911 Magyarország tiszti czím- és névtára XXX. évf. 1911. Szerk. és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1911., Pesti Könyvnyomda Rt., XIV+2+950+46 (korabeli reklámok) p. Kiadói piros egészvászon-kötés, Müller György-kötés, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, kijáró elülső szennylappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras