Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr őfensége előszavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. A könyv végén 4 táblázattal. Kiadói díszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, térkép-mellékletek nélkül.