Tétel

Rufpreis:

2 000 HUF

Beschreibung:

Tábori Pál: Ági cserkész lesz. Vidám kis regény lányoknak és fiúknak. Biczó András rajzaival. Bp., 1929, Dante, 75+(5) p. Kiadói kartonált papírkötés, kopottas borítóval, sérült, javított gerinccel, korabeli ajándékozási bejegyzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert