Élet és álom. Eredeti magyar népmesék. A meséket vál., rendezte és előszóval ellátta Féja Géza. Harmos Károly illusztrációival. Kazinczy-kiadás. Tornaalja/Tornala, 1934, Kazinczy. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal.