Napoleon császár élete és az 1792-ki francia forradalom rövid vázlata. I-II. kötet. (Egybekötve.) Pest, 1856, Heckenast Gusztáv, 480+419 p. Aranyozott félbőr kötésben, kissé kopott, lapok illusztráció jó állapotban