Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 38

Katona József-Dömötör József: Magyar borok-borvidékek. Bp.,1963, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
19820.

Rufpreis:
1 200 HUF

Frank Júlia: Disznótorban. Különleges ételek sertéshúsból. Bp., 1983, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
19821.

Rufpreis:
1 000 HUF

19822.

Rufpreis:
1 600 HUF

Lestyán Sándor: Utazás a fehér asztal körül. Bp., 1990. Keresk. és idegenforg. továbbképző vállalat. Kiadói vászonkötésben
19823.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 432 p. Hatodik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel.
19824.

Rufpreis:
1 800 HUF

A Föld ajándéka I-II kötete: Fokhagyma. Paradicsom. A legjobb receptek- vásárlási tanácsok. Officina Nova. Bp., 1992. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
19825.

Rufpreis:
2 000 HUF

19826.

Rufpreis:
1 000 HUF

19827.

Rufpreis:
1 400 HUF

19828.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gerhard Zittlau - Otto Günther: Das neue Speiseeis Buch. Berlin, 1954. 142p. Számos illusztrációval, kiadói papírkötésben
19829.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

19830.

Rufpreis:
1 200 HUF

19831.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF