Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 38

Dr. Berczeller Lászó: A tápszerhatástan alapvonalai. Bp., 1923, Athenaeum, 191+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, egy lapon ceruzás firkával.
19808.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pfenning Gyula: Szőlő a Duna-Tisza közén. Kecskemét, [1988], Bács-Kiskun Megyei Tanács. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval, a könyv végén több kijáró képtáblával. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19809.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Méz a konyhába. Ford.: Vasile Gál Ilona. Bukarest, 1986, Apimondia. Kiadói papírkötés.
19810.

Rufpreis:
1 400 HUF

Trogmayer Ottó: Eszi, nem eszi. Bp., 2009, Martin Opitz Kiadó. Kiadói papírkötés.
19811.

Rufpreis:
1 600 HUF

Giovanni Rudolf - Szathmáry Géza: Gyógynövényeink. Bp., 1958, Mezőgazdasági. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopott borítóval.
19812.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezer jó tanács. Mühlbeck Károly 150 rajzával. Bp., é.n. Singer és Wolfner. Hasznos háztartási tanácsok gyűjteménye. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
19813.

Rufpreis:
1 000 HUF

Halász Zoltán: A 100 leghíresebb magyar recept. h. n. , 1991, Magyar Világ Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. + Rob Alcraft: Fűszerek. hn., 2004., Kudos&Illia. Kiadói kartonált papírkötés.
19814.

Rufpreis:
1 200 HUF

Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp., 1982, Mezőgazdasági Könyvkiadó. Kiadói papírkötés
19815.

Rufpreis:
1 600 HUF

A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp., 1991, Minerva. Reprint! Kiadói egészvászon kötésben. + Mann Endre: Sütemények és édességek. Bukarest, 1965, Meridiane Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval.
19816.

Rufpreis:
1 800 HUF

Halász Zoltán - Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 2001, Helikon. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19817.

Rufpreis:
1 600 HUF

19818.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szuhács János - Pénzes Antal: Mezőgazdasági és ipari ismeretek. III. köt.: Állattenyésztés. A polgári fiúiskolák III. osztálya számára. Bp., 1934, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 71+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
19819.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF