Vadas József - Varga Vera: Herend. Virágzó manufaktúra a 20. században. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1992, F. Szelényi Ház. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.