Postkartensammlungen, Lose Zahl der Lose: 82
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2376117
40010
456
48000
Postcard lots
Ansichtskarten
Kb. 800 db RÉGI főleg francia képeslap dobozban: városok és katonai téma / Cca. 800 pre-1950 mostly French postcards in a box: town and military motives
3050721
40011
456
Postcard lots
Ansichtskarten
56 db főleg régi USA, közte 1-1 Mexiko és Jamaica 3041141
40013
456
2200
Postcard lots
Ansichtskarten
53 db főleg 1945 előtti sérült képeslap. Judaika, Bonzo kutyás lapok, Will Halle lap /45 után postázott/, Bozó, Margaret Boriss, olasz art deco sz. Anichini, néhány modern színészlap, művészlapok, lithók 3041138
40014
456
22000
Postcard lots
Ansichtskarten
2 db, egyenként 64 férőhelyes albumban 128 db régi képeslap /1898-1944/. Sok litho, szecessziós lapok, olasz art deco lapok, hölgyek, pl. Usabal, Boileau, párok, valódi rézkarc, italian gravure - S. Hardy, humor, párok, üdvözlőlapok, gyerek, divat, hölgy fotólapok, erotika - aktok, nyuszis húsvéti lapok, szignált H. Petersen, Feiertag, Bonzó lap, Susi Singer grafika, meselapok, O. Kubel, Bozó, szobrok, művészlapok, vadászat, idillek, állat, kéményseprő, angyalok, Bertiglia lap, vadászat, árnyképes lapok, Degi lapok, Zumbusch, Stengelek, nem szignált Corbellák 3051227
40015
456
Postcard lots
Ansichtskarten
99 db RÉGI képeslap albumban: sok német város és pár üdvözlő és sör téma, érdekesebb, jobb lapok vegyes minőségben / 99 pre-1945 postcards in album: many German town-views and some greeting and beer motives, a lot of interesting postcards in mixed quality 3051228
40016
456
Postcard lots
Ansichtskarten
129 db RÉGI képeslap albumban: sok német város és pár üdvözlő és sör téma, érdekesebb, jobb lapok vegyes minőségben / 129 pre-1945 postcards in album: many German town-views and some greeting and beer motives, a lot of interesting postcards in mixed quality 3044266
40017
456
Postcard lots
Ansichtskarten
5 db RÉGI külföldi képeslap füzet / 5 pre-1945 European postcard booklets: Floibanen-Bergen, Kristiania, Monte Carlo Monaco, Wien Schönbrunn, Firenze 3047281
40018
456
Postcard lots
Ansichtskarten
63 db RÉGI fotó képeslap vegyes minőségben: családok, portrék / 63 pre-1945 photo postcards in mixed quality: family and portraits 3045855
40019
456
Postcard lots
Ansichtskarten
51 db RÉGI Stengel litho művész képeslap vegyes minőségben / 51 pre-1945 Stengel litho art postcards in mixed quality 3047312
40020
456
Postcard lots
Ansichtskarten
42 db RÉGI külföldi város képeslap vegyes minőségben / 42 pre-1945 European and other town-view postcards 3047855
40021
456
Postcard lots
Ansichtskarten
Bibliai jelenetek. Kiadja a Londoni Vall. Traktátus Társulat - 31 db régi képeslap / Biblical scenes - 31 pre-1945 unused postcards (Harold Copping)
3044262
40022
456
Postcard lots
Ansichtskarten
31 db főleg RÉGI lyukasztott magyar város képeslap / 31 mostly pre-1945 Hungarian town-view postcards with punched holes Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF