Porzellan Zahl der Lose: 658
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3038000
11743
455
Hollóházi Hortenzia mintás levél alakú kínáló, matricás, jelzett, hibátlan, 19,5x16 cm
3037998
11744
455
Hollóházi Hortenzia mintás bonbonier, jelzett, matricás, hibátlan, h: 15 cm
3038327
11745
455
Hollóházi németjuhász, jelzett, hibátlan, h: 20 cm 2709202
11746
455
Hollóházi Szolnok város címerével díszített kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
3036594
11747
455
Hollóházi Erika mintás talpas kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:16 cm
3032699
11748
455
Hollóházi vizapár. Jelzett, sérült, m: 23,5 cm
3032600
11749
455
Hollóházi virágmintás mokkás készlet, jelzett, matricás, kis kopással, teljes. 3032256
11750
455
Hollóházi levél alakú ékszeres tálka, matricás mintával, 13x10,5 cm 3033648
11751
455
Hollóházi Szász Endre tervezte bonbonier és tálka, jelzett, kopással, egyik alján reklám. 3033644
11752
455
100
Hollóházi art deco macska, tervező: Torma Istvánné, kézzel festett, jelzett, farka ragasztott, m: 8 cm 3033743
11753
455
Hollóházi porcelán kínáló d: 20,5 cm + ékszeres dobozka d: 7,5 cm, jelzett, kis kopással
3037160
11754
455
Hollóházi váza. Sárga virágmintával, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF