Porzellan

Zahl der Lose: 658

Hollóházi Hortenzia mintás levél alakú kínáló, matricás, jelzett, hibátlan, 19,5x16 cm
11743.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Hortenzia mintás bonbonier, jelzett, matricás, hibátlan, h: 15 cm
11744.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi németjuhász, jelzett, hibátlan, h: 20 cm
11745.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Szolnok város címerével díszített kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm
11746.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Erika mintás talpas kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11747.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi vizapár. Jelzett, sérült, m: 23,5 cm
11748.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi virágmintás mokkás készlet, jelzett, matricás, kis kopással, teljes.
11749.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Hollóházi levél alakú ékszeres tálka, matricás mintával, 13x10,5 cm
11750.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi Szász Endre tervezte bonbonier és tálka, jelzett, kopással, egyik alján reklám.
11751.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi art deco macska, tervező: Torma Istvánné, kézzel festett, jelzett, farka ragasztott, m: 8 cm
11752.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31
28

Hollóházi porcelán kínáló d: 20,5 cm + ékszeres dobozka d: 7,5 cm, jelzett, kis kopással
11753.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi váza. Sárga virágmintával, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11754.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF