Zsolnay "Jazz" modernista váza, fekete alapon narancssárga alakokkal. ... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-Jazz-modernista-vaza-fekete-alapon-narancssarga-alakokkal-Terv-Torok-Janos-Jelzett-~II3038030
3038030
11558
455
Beschreibung: Zsolnay "Jazz" modernista váza, fekete alapon narancssárga alakokkal. Terv.: Török János. Jelzett, kis kopással, szájánál pattanással, m: 30,5 cm
: nagy_andras