Villeroy & Boch Vivian 12 személyes exkluzív porcelán étkészlet. Arany... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Villeroy-Boch-Vivian-12-szemelyes-exkluziv-porcelan-etkeszlet-Aranyozott-jelzett-hibatlan~II3034265
3034265
11529
455
320000
Rufpreis:
320 000 HUF 867,21 EUR , 1 000,00 USD
Beschreibung: Villeroy & Boch Vivian 12 személyes exkluzív porcelán étkészlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK
: nagy_andras