Victoria kínaizáló mini hiányos készlet, kopott, jelzett. https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Victoria-kinaizalo-mini-hianyos-keszlet-kopott-jelzett~II2605299
2605299
12089
455
Beschreibung: Victoria kínaizáló mini hiányos készlet, kopott, jelzett.
: karap_norbert