Herendi Viktória mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokk... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-hamutal-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-9x5-5-cm~II3033402
3033402
11617
455
Beschreibung: Herendi Viktória mintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 9x5,5 cm
: nagy_andras