Marokkó, XX. sz., Díszváza, fém szerelékkel. Kopással, m: 29 cm https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Marokko-XX-sz-Diszvaza-fem-szerelekkel-Kopassal-m-29-cm~II3038058
3038058
11383
455
Art-ceramics
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Marokkó, XX. sz., Díszváza, fém szerelékkel. Kopással, m: 29 cm
: nagy_andras