Gläser Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2980260
12607
455
Glass-objects
Üveg kancsó, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
2993266
12608
455
Glass-objects
Murano levélnehezék, anyagában buborékos díszítéssel, jelzés nélkül, kis kopással, m: 8,5 cm 2993302
12609
455
2200
Glass-objects
cca 1930 Kralik stílusú márványüveg pralinékínáló, kopással, d: 11 cm
2993477
12610
455
Glass-objects
Murano levélnehezék, anyagában színezett díszítéssel, kis kopással, m: 6,5 cm 2993378
12611
455
Glass-objects
Kristály kínáló, ezüstözött talpazaton, kopással, jelzéssel, m: 12 cm 2993351
12612
455
Glass-objects
2 darab antik cseh anyagában színezett asztaldísz kínáló, jelzés nélkül, h: 12-15 cm
3033176
12613
455
Glass-objects
4 db üvegtárgy: XIX. századi olajmécses (sérült), tégely, metszett parfümös üveg, kis kiöntő, m: 9 - 14,5 cm 2976513
12614
455
Glass-objects
Lila üveg design kínáló, jelzés nélkül, kopással, m: 27 cm 2919383
12615
455
Glass-objects
Kristály váza. Hibátlan 20 cm 2987927
12616
455
Glass-objects
Érdekes formájú likőrös üveg Aigner Austria felirattal 16 cm
2990453
12617
455
Glass-objects
Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). m: 15,5cm V: 0,4 dl 2990455
12618
455
Glass-objects
Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). egy szőlőszem hiányzik m: 15,5cm V: 0,4 dl Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF