Gläser

Zahl der Lose: 448

Üveg kancsó, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
12607.

Rufpreis:
800 HUF

Murano levélnehezék, anyagában buborékos díszítéssel, jelzés nélkül, kis kopással, m: 8,5 cm
12608.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1930 Kralik stílusú márványüveg pralinékínáló, kopással, d: 11 cm
12609.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Murano levélnehezék, anyagában színezett díszítéssel, kis kopással, m: 6,5 cm
12610.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kristály kínáló, ezüstözött talpazaton, kopással, jelzéssel, m: 12 cm
12611.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 darab antik cseh anyagában színezett asztaldísz kínáló, jelzés nélkül, h: 12-15 cm
12612.

Rufpreis:
2 800 HUF

4 db üvegtárgy: XIX. századi olajmécses (sérült), tégely, metszett parfümös üveg, kis kiöntő, m: 9 - 14,5 cm
12613.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lila üveg design kínáló, jelzés nélkül, kopással, m: 27 cm
12614.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kristály váza. Hibátlan 20 cm
12615.

Kristály váza. Hibátlan 20 cm

Rufpreis:
2 400 HUF

Érdekes formájú likőrös üveg Aigner Austria felirattal 16 cm
12616.

Rufpreis:
1 600 HUF

Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). m: 15,5cm V: 0,4 dl
12617.

Rufpreis:
1 600 HUF

Römer üveg talpas borospohár, zenélőszerkezettel, aranyozott, csiszolt szőlőfürt motívummal. Kopott. Alján etikett: Wien (Bécs). egy szőlőszem hiányzik m: 15,5cm V: 0,4 dl
12618.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF