Gläser Zahl der Lose: 448
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3034256
12188
455
380000
Glass-objects
Mats Jonasson (svéd, 1945-): Kristály szobor / dísz, alulról világító állványon. Jelzett., sorszámozott 147/299. Üveg 28 cm. / Mats Jonasson svéd design crystal statue. Marked, numbered 28 cm With lightning stand
3034506
12189
455
240000
Glass-objects
3034521
12190
455
140000
Glass-objects
Art deco likőrös készlet. M. Powolny, Szilézia, XX. sz. eleje. Kézzel készült anyagában színezett, csiszolt üveg dugóval. hat személyes, hibátlan. Kiöntő m: 20 cm / Silesian art deco glass liqueur set for 6
3037402
12191
455
120000
Glass-objects
Murano Cenedese Blue Ocean oválváza. Terv.: Cenedese Vetri, cca 1960, fújt és kézzel formázott, az óceánt idéző türkizkék színű, scavo technikával készült iparművész váza. Alján jelzett: Cenedese. Hibátlan, h: 23 cm, m: 18 cm /// A Murano üvegeken alkalmazott scavo technika a régészeti ásatásokon feltárt római üvegek felületét idézi. Az eljárás során korrozív sók és ásványi anyagok olvadnak a tárgy felületére, ezáltal minden scavo váza egyedi felületet kap.
3034422
12192
455
120000
Glass-objects
Lötz szecessziós váza, irizáló fújt üveg, szép állapotban. Jelzés nélkül. Hibátlan. Ausztria 1900 körül. m: 19 cm
3034444
12193
455
60000
Glass-objects
Lötz szecessziós váza, irizáló fújt üveg, anyagában színezett. Jelzés nélkül. Hibátlan. Ausztria 1900 körül. m: 16 cm
2880098
12194
455
90000
Glass-objects
Skandináv design kristály gyertyatartó Hibátlan 17x19 c,
2654021
12195
455
40000
Glass-objects
1998 Swarovski Pegazus kristály figura, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm
3034455
12196
455
40000
Glass-objects
Kék-piros muranoi talpas váza. Kétrétegű, anyagában színezett, hibátlan 18,5 cm
3034451
12197
455
32000
Glass-objects
Art deco muranoi olaj és ecet tartó üveg, csiszolt üveg dugóval. Anyagában színezett, hibátlan. 19,21 cm
2857513
12198
455
24000
Glass-objects
Muranoi üveg delfin szobor. M: 20 cm, sz 19 cm Hibátlan
2993457
12199
455
28000
Glass-objects
Murano Venini sárga váza, jelzéssel, kis kopással, m: 35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF