31351.
Beendet 455. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Pátzay Pál (1896-1979) ~1940. "Mathias Rex Hungariae (Mátyás király)" egyoldalas aranyozott bronz emlékplakett (77x60mm) márványtalapzathoz erÅ‘sÃtve (123x92mm) T:XF kopott aranyozás / Hungary ~1940. "Mathias Rex Hungariae" one-sided gilt bronze plaque (77x60mm) on marble sheet (123x92mm) C:XF