Bozó Gyula (1913-2004) 1986. "Patrona Hungariae / 300 éve szabadult fel Pécs a török hódoltság alól 1543-1686" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem (70mm) T:AU patina, ph, kopott aranyozás