Tétel

Rufpreis:

100 000 HUF

Beschreibung:

Anton Scharff (1845-1930) 1889. "Az Országos Iparegyesülettől" peremen jelzett Ag emlékérem "Kartschoke János kefekötőnek Budapesten 1889" gravírozással, "Knopp és Steiner Budapesten" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (48,53g/0.950/54mm) T:AU ph, karc, kissé kopottas tok / Hungary 1889. "Az Országos Iparegyesülettől" hallmarked on the edge Ag commemorative medallion with "Kartschoke János kefekötőnek Budapesten 1889" engraving, with "Knopp és Steiner Budapesten" makers mark, in original case. Sign.: Anton Scharff (48,53g/0.950/54mm) C:AU edge error, scratch, slightly worn case

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ttg