https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 172

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Románia 1955. "Első európai lövészverseny" egyoldalas bronz emlékplakett (61x47mm) T:2 patina, szennyeződés Romania 1955. "First European Shooting Competition" one-sided bronze commemorative plaque (61x47mm) C:XF patina, some dirt on it
1
31768.

Románia 1955. "Első európai lövészverseny" egyoldalas bronz emlékplakett (61x47mm) T:2 patina, szennyeződés Romania 1955. "First European Shooting Competition" one-sided bronze commemorative plaque (61x47mm) C:XF patina, some dirt on it

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Svájc 1964. "Lövészet 3. helyezett" német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. "Shooting 3rd Place" bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU
1
31769.

Svájc 1964. "Lövészet 3. helyezett" német nyelvű, bronz felakasztható tál alakú emlékérem. Szign.: Sternegg (142mm) T:AU Switzerland 1964. "Shooting 3rd Place" bronze hangable bowl-shaped commmemorative medallion in German. Sing.: Sternegg (142mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok (Olympiada-80)" 7xklf üveg emlékérem tükrös felülettel (75mm és 46mm) műanyag tokban T:UNC,AU egyiken kopás Soviet Union 1980. "Moscow Summer Olympic Games (Olympiada-80)" 7xdiff glass commemorative medal with mirror surface (75mm and 46mm) in plastic case C:UNC,AU worn on one
1
31770.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok (Olympiada-80)" 7xklf üveg emlékérem tükrös felülettel (75mm és 46mm) műanyag tokban T:UNC,AU egyiken kopás Soviet Union 1980. "Moscow Summer Olympic Games (Olympiada-80)" 7xdiff glass commemorative medal with mirror surface (75mm and 46mm) in plastic case C:UNC,AU worn on one

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia 1980" kétoldalas bronz résztvevői emlékérem, eredeti tokban. Szign: A.Leonova (120,5g/60mm) T:AU / Soviet Union 1980. "Olimpic Games Moscow 1980" double-sided brozne participation medallion in original case. Sign.: A. Leonova (120,5g/60mm) C:AU
1
31771.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia 1980" kétoldalas bronz résztvevői emlékérem, eredeti tokban. Szign: A.Leonova (120,5g/60mm) T:AU / Soviet Union 1980. "Olimpic Games Moscow 1980" double-sided brozne participation medallion in original case. Sign.: A. Leonova (120,5g/60mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
EUR
,
218,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok 1980" műgyantás fém kulcstartó (35x35mm) T:VF ph. Soviet Union 1980. "Moscow Olympics 1980" synthetic resined metal keychain (35x35mm) C:VF edge error
1
31772.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok 1980" műgyantás fém kulcstartó (35x35mm) T:VF ph. Soviet Union 1980. "Moscow Olympics 1980" synthetic resined metal keychain (35x35mm) C:VF edge error

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ukrajna 1984. "VIII. Össznépi Vezetők Versenye Kijev" bronz autós díjérem (60mm) T:AU Ukraine 1984. "8th National Drivers Competition Kyiv" bronze car award medal (60mm) C:AU
1
31773.

Ukrajna 1984. "VIII. Össznépi Vezetők Versenye Kijev" bronz autós díjérem (60mm) T:AU Ukraine 1984. "8th National Drivers Competition Kyiv" bronze car award medal (60mm) C:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem + Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel T:XF
1
31774.

Vegyes 3db-os sport díjérem tétel, közte "Közgazdász Egyetemi Athletikai Club 1923" kétoldalas, aranyozott bronz díjérem + Ripszám Henrik (1889-1976) ~1930. "Munkás Testedző Egyesület" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
3db-os vegyes sport díj-és emlékérem tétel, közte 1951. Zn asztali tenisz emlékérem füllel, hátoldalán "Kongresszusi torna" gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU,XF
1
31775.

3db-os vegyes sport díj-és emlékérem tétel, közte 1951. Zn asztali tenisz emlékérem füllel, hátoldalán "Kongresszusi torna" gravírozással, "Ludvig BP" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5db-os zománcozott sportjelvény-tétel, benne "ESC", "HLSE", "Traktor SE", "Motor SK", illetve piros-kék háttér előtt bronz futballjátékos sziluettje T:AU,XF
1
31776.

5db-os zománcozott sportjelvény-tétel, benne "ESC", "HLSE", "Traktor SE", "Motor SK", illetve piros-kék háttér előtt bronz futballjátékos sziluettje T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
9
 
5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Jedność", "GSP 1892-1967", "1969", "Stralsund", "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Olasz Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF
1
31777.

5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Jedność", "GSP 1892-1967", "1969", "Stralsund", "Federazione Italiana Giuoco Calcio (Olasz Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Metrom 1937-1967", "Sloven Ruma", "Sportclub Traktor", "Dinamo", "SFV-ASF (Svájci Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF
1
31778.

5db-os külföldi sportjelvénytétel, közte zománcozott darabok, benne "Metrom 1937-1967", "Sloven Ruma", "Sportclub Traktor", "Dinamo", "SFV-ASF (Svájci Labdarúgó Szövetség)" T:AU,XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
5db-os vegyes, főleg sportjelvény, közte Bulgária DN "CSZKA Szófia" zománcozott fém jelvény (2xklf) T:1-2 5pcs mixed, mostly sport badges, within Bulgaria ND "CSKA Sofia" enamelled metal badge (2xdiff) C:UNC-XF
1
31779.

5db-os vegyes, főleg sportjelvény, közte Bulgária DN "CSZKA Szófia" zománcozott fém jelvény (2xklf) T:1-2 5pcs mixed, mostly sport badges, within Bulgaria ND "CSKA Sofia" enamelled metal badge (2xdiff) C:UNC-XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse