Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 172

Kína / Peking 2008. "BHP Billiton" aranyozott, ezüstözött és bronzozott fém jelvény szett eredeti dísztokban (22mm) C:UNC China / Beijing 2008. "BHP Billiton" gilt, silver plated and bronze plated metal badge set in original case (22mm) C:UNC
31756.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lengyelország 1955. "II. Nemzetközi Ifjúsági Sportjátékok" ezüstözött fém díjérem (50mm) T:AU patina Poland 1955. "2nd International Youth Sports Games" silver plated metal award medal (50mm) C:AU patina
31757.

Rufpreis:
3 000 HUF

31758.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

31759.

Rufpreis:
800 HUF

31760.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

31761.

Rufpreis:
1 600 HUF

31762.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy-Britannia ~1960-1980. 17db klf aranyozott, nagyrészt zománcozott fém bowling sportjelvény T:AU,XF Great-Britain ~1960-1980. 17pcs of diff gilt, mostly enamelled metal bowling sport badges C:AU,XF
31763.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

31764.

Rufpreis:
4 000 HUF

Németország 1930. "Duna Egyesületi Regatta - Passau 1930" kétoldalas, ezüstözött bronz evezős díjérem füllel (38mm) T:XF patina Germany 1930. "Donau-Verbands-Regatta (Danube Association Regatta) - Passau 1930" double-sided, silvered bronze award medal with ear (38mm) C:XF patina
31765.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

4db-os vegyes magyar és külföldi díjérem, emlékérem tétel, közte Német Szövetségi Köztársaság 1969. "Német Könnyűatlétikai Szövetség / Emlékül Budapest 19. / 20.7.69" fém díj plakett talapzaton (90x80mm) + Kína 2006. "2. Hagyományos Wushu Világbajnokság / 2. díj" fém díjérem nyakszalagon (70mm) T:XF,AU 4pcs of diff sport and comemmorative medallions, with German Federal Republic 1969. "German Athletics Association / To commemorate 19. / 20.7.69" metal award plaque on base (90x80mm) + China 2006. "The Second World Traditional Wushu Championships / The second prize" metal award medal (70mm) C:XF,AU
31766.

Rufpreis:
800 HUF

Németország 1988. "Tauberbischofsheim - Az olimpiai bajnokok városa / Szöul 1988" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (20g/0.999/40mm) T:PP kis fo. Germany 1988. "Tauberbischofsheim - Stadt der Olympiasieger (City of the Olympic Champions) / Seoul 1988" hallmarked Ag commemorative medallion with certificate in case (20g/0.999/40mm) T:PP small spot
31767.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF