Stich

Zahl der Lose: 183

Carl Schütz (1745-1800): Ansicht vom Graben gegen den Kohlmarkt/ Vue du Graben vers les Kohlmarkt. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Artaria & Co. Bécs kiadása. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x44 cm
11259.

Rufpreis:
6 000 HUF

Wilhelm Unger (1837-1932) metszése, Peter Paul Rubens (1577-1640) festménye után: Szent Ildefonso oltára. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 40x51 cm
11260.

Rufpreis:
3 000 HUF

E. M. Sturtevant, 1900 körül: Fogadj szót! (Sei artig!). Színezett rotációs fametszet. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x22,5 cm
11261.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Firenze, Ponte Vecchio. Rotációs fametszet, papír, jelzés nélkül. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 15,5x23 cm
11262.

Rufpreis:
2 400 HUF

Otto Gerlach (1862-1908) akvarellje után: Huszár őrjárat elterelése szász utászok által, rotációs fametszet, papír, 9×5,5 cm. Üvegezett fakeretben. 15x18 cm
11263.

Rufpreis:
1 200 HUF

Murillo után, Rajon metszése: Férfi arckép. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Nyomt. a műsokszorosító egylet Bécsben. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 15,5x11,5 cm
11264.

Rufpreis:
1 200 HUF

11265.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1840 India 3 db rézmetszet illusztráció 16x11 cm-től 21x16 cm-ig Hohli fest stb / India 3 engravings
11266.

Rufpreis:
2 000 HUF

cca 1890-1900 gyerekek játékokkal, téli szánon, strandon stb. 5 db színes illusztráció. Kromolitográfia, papír, kissé sérült, modern paszpartuban, 18x22 cm
11267.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

30 db történelmi személyről, irodalmi alakról készült portré ( Don Carlos, Maria Stuart, VII. Károly, Tell Vilmos stb.). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, modern paszpartuban, részben foltos, 17x12 cm körüli méretben
11268.

Rufpreis:
6 000 HUF

200 db viselettörténeti és történelmi metszet, 1900 körül. Litográfia, papír, jelzett a metszeten (Dess. et lith. par Fr. Hottenroth), intézményi bélyegzővel, lap sarkaiban ceruzás jelzéssel, lap széle részben sérült és foltos, 24x16,5 cm.
11269.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1880-1900 7 db Egyiptom témájú illusztráció. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten, részben kissé foltos, lapméret: 37,5x27 cm
11270.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF