Carl Schütz (1745-1800): Ansicht vom Graben gegen den Kohlmarkt/ Vue du Graben vers les Kohlmarkt. Színezett rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Artaria & Co. Bécs kiadása. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x44 cm
Wilhelm Unger (1837-1932) metszése, Peter Paul Rubens (1577-1640) festménye után: Szent Ildefonso oltára. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, üvegezett fakeretben, 40x51 cm
Otto Gerlach (1862-1908) akvarellje után: Huszár őrjárat elterelése szász utászok által, rotációs fametszet, papír, 9×5,5 cm. Üvegezett fakeretben. 15x18 cm
Murillo után, Rajon metszése: Férfi arckép. Rézkarc, papír, jelzett a metszeten. Nyomt. a műsokszorosító egylet Bécsben. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 15,5x11,5 cm
Klf. alkotók: 14 db acélmetszet, klf. külföldi, többségében német és svájci. XIX. sz. közepe. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, foltos, klf. méretekben
cca 1890-1900 gyerekek játékokkal, téli szánon, strandon stb. 5 db színes illusztráció. Kromolitográfia, papír, kissé sérült, modern paszpartuban, 18x22 cm
30 db történelmi személyről, irodalmi alakról készült portré ( Don Carlos, Maria Stuart, VII. Károly, Tell Vilmos stb.). Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten, modern paszpartuban, részben foltos, 17x12 cm körüli méretben
200 db viselettörténeti és történelmi metszet, 1900 körül. Litográfia, papír, jelzett a metszeten (Dess. et lith. par Fr. Hottenroth), intézményi bélyegzővel, lap sarkaiban ceruzás jelzéssel, lap széle részben sérült és foltos, 24x16,5 cm.