Stich

Zahl der Lose: 183

cca 1840 Rottmann: Akbar's Mausoleum bei Secunda in Indien, metszet, 13×19 cm
11246.

Rufpreis:
2 400 HUF

1843 Divatrajz a Honderű c. lapból. Színezett metszet, papír. Üvegezett fakeretben. 22x17 cm
11247.

Rufpreis:
2 800 HUF

11248.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

William Louis Walton (1808 k.-1879): Ali Masjid (Alimusjid) és a Khíber hágó (Afganisztán). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. 30×41 cm
11249.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Robert Carrick (1829 k.-1904): Kandahar hadseeg tábora Nott tábornok alatt (Kabul, Afganisztán). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Foltos. 31×40 cm
11250.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Japán fametszetről készült nyomat üvegezett keretben 13x17 cm
11251.

Rufpreis:
2 800 HUF
18

cca 1850-60 Ems, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 19x23,5 cm
11253.

Rufpreis:
1 400 HUF

cca 1850-60 Wiesbaden, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, foltos, paszpartuban. 19x22 cm
11254.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tiepolo után, Woernle metszése, XIX. sz. vége. Mária dicsőítése. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 23x17,5 cm
11255.

Rufpreis:
5 000 HUF

A kis atya. Színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, A. Planck & Sohn kiadása és nyomása. Sérült, foltos. Üvegezett fakeretben. 41,5x28,5 cm
11256.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vincenzo Poiret (1813-1868) után, F. Zahn metszése: Ancona. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 18,5x27 cm
11257.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wiesbaden. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. 17x22 cm
11258.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF