Stich Zahl der Lose: 183
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3014489
11246
455
Engravings
cca 1840 Rottmann: Akbar's Mausoleum bei Secunda in Indien, metszet, 13×19 cm
3032043
11247
455
Engravings
1843 Divatrajz a Honderű c. lapból. Színezett metszet, papír. Üvegezett fakeretben. 22x17 cm
2344616
11248
455
6500
Engravings
3036213
11249
455
Engravings
William Louis Walton (1808 k.-1879): Ali Masjid (Alimusjid) és a Khíber hágó (Afganisztán). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. 30×41 cm 3036217
11250
455
Engravings
Robert Carrick (1829 k.-1904): Kandahar hadseeg tábora Nott tábornok alatt (Kabul, Afganisztán). Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Foltos. 31×40 cm 3032810
11251
455
Engravings
Japán fametszetről készült nyomat üvegezett keretben 13x17 cm 2761473
11253
455
Engravings
cca 1850-60 Ems, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban. 19x23,5 cm
2761485
11254
455
Engravings
cca 1850-60 Wiesbaden, acélmetszet, papír, jelzés nélkül, foltos, paszpartuban. 19x22 cm
3031896
11255
455
Engravings
Tiepolo után, Woernle metszése, XIX. sz. vége. Mária dicsőítése. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 23x17,5 cm
3034967
11256
455
Engravings
A kis atya. Színezett litográfia, papír, jelzés nélkül, A. Planck & Sohn kiadása és nyomása. Sérült, foltos. Üvegezett fakeretben. 41,5x28,5 cm
3035302
11257
455
Engravings
Vincenzo Poiret (1813-1868) után, F. Zahn metszése: Ancona. Acélmetszet, papír, jelzett a metszeten. 18,5x27 cm
3035316
11258
455
Engravings
Wiesbaden. Acélmetszet, papír, jelzés nélkül. 17x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF