Tétel

Katalognummer:

11273.
Beendet 455. Fernauktion
Stich

Rufpreis:

5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD

Beschreibung:

Kiűzetés a Paradicsomból cca 1750. Litográfia, papír. 20x14 cm Kopott keretben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras