10968.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Olvashatatlan jelzéssel (jobbra lent): Kikötő. Olaj, farost, felületi töréshálóval. Sérült fakeretben. 45x65 cm