10879.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz első fele: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 34x24 cm