Mednyánszky jelzéssel: Erdei út. Olaj, fatábla. 27x37 cm Dekoratív, ki... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~500002/Mednyanszky-jelzessel-Erdei-ut-Olaj-fatabla-27x37-cm-Dekorativ-kisse-serult-fakeretben~II3037365
3037365
10831
455
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Mednyánszky jelzéssel: Erdei út. Olaj, fatábla. 27x37 cm Dekoratív, kissé sérült fakeretben.
: nagy_andras