10845.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Kostyánfalvy jelzéssel: Rőzsehordó az erdőben. Olaj, vászon, keretben, Dekoratív fakeretben. 40×50 cm