11005.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
22 000 HUF
59,62 EUR, 68,75 USD
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. második felében működött festő alkotása: Fiú portré. Olaj, vászon, dublírozott. 49,5x39,5 cm Sérülésekkel