10987.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Tanya. Akvarell, papír. Foltos. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 30x18 cm.