10971.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje: Dáma hattyúval. Akvarell, tus, selyem. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 24,5x18 cm