10743.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Jelzés nélkül: Dinnyés csendélet. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 24x30 cm