10742.
Beendet 455. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Bányai Oszkár?): Enteriőr képekkel. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 40x51 cm.