Foto Zahl der Lose: 466
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2807390
14973
455
Photo
3015732
14979
455
3200
Photo
cca 1860 Ovális fényképek egy házaspárról, mindkét két jelzett, de nehezen olvasható, megfejtésre vár, vélhetően Budapesten készültek, valamilyen ,,téren", 23,5x19,5 cm
3014700
14983
455
Photo
cca 1910 Békés, Cs. Varga István férfi szabó üzlettáblája előtt készült csoportkép Singer varrógépekkel, nagyméretű fotó, sérült, vágott kartonon, 23x17 cm 2729885
14984
455
Photo
Senkinc Franz (1902-1955): Meinl konyak, 1934. Nagy méretű fotó. Jelzett karcolással. Zselatinos ezüst nagyítás. 30x48 cm Kartonon. / Meinl cognaq photo. Gelatine silver print. Signed. 30x48 cm On cartboard
3039350
14985
455
Photo
cca 1900 Díszesen öltözött lovas portréfotója, keményhátú fotó Magyar Imre budapesti műterméből, 29x20 cm 3034050
14986
455
Photo
cca 1930 2 db esküvői csoportkép, Schäffer Fotó Szalon, Bp, fotó kartonon, mindkettő címkével jelzett, egyik hátoldalán a műterem bélyegzőjével, 16,5x25 cm
3033069
14987
455
50000
Photo
cca 1860 Családi fotóalbum kb 80 db nagyréswzt feliratozott viziktártyával. Vérffy, Dubicz, stb családok széteső fotóalbumban 3037595
14988
455
Photo
cca 1915 A Korb Flóris építési iroda főpallérosainak csoportképe, hátoldalon feliratozott keményhátú fotó, kopásnyomokkal, 19×25 cm
3037626
14989
455
Photo
cca 1910 Nagy méretű családi portré, keményhátú fotó a Brenner Testvérek műterméből, 18×28 cm 2979586
14990
455
Photo
cca 1910 7 db klf nagyobb méretű karton fotó 30x30 cm
3033144
14991
455
Photo
41 db színházi, mozi és opera fotó 13x16 cm
3040880
14992
455
Photo
1963 Munkásőr pihenő nagy méretű fotó, pecséttel jelzett 30x40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF