Foto Zahl der Lose: 466
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2766740
14949
455
Photo
cca 1910 Női portré üveg pozitív fa keretben 17x17 cm 2812333
14950
455
Photo
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
3016578
14951
455
Photo
Békéscsaba, 1944, M. Kir. Állami Lorántffy Zsuzsanna Leánygimnázium tablókép, sérült üvegezett keretben, 21x28 cm
2057249
14952
455
Photo
2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
3015356
14953
455
Photo
Három grácia. Részben színezett fotók, 1900-1920 körül. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. modern paszpartuban. 16x6,5x3 cm.
3015351
14954
455
Photo
Jelzés nélkül, XX. sz. vége: Jazz-zenészek. Fotó. üvegezett fakeretben. 24,5x35,5 cm.
2852400
14955
455
3200
Photo
2825636
14956
455
Photo
cca 1900-1910 Előkelő hölgyek és urak csoportképe, osztrák-magyar hajóstisztek társaságában, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, szélén kis sérülések, 36x24 cm / Group of elegant ladies and gentlemen with Austro-Hungarian naval officers, large-size vintage photo, slightly damaged edges
2964684
14957
455
Photo
Paul Misraki - Les Volets Clos (1973) c film mozifotók. 12 db 30x24 cm
2964706
14958
455
Photo
52 db eredeti mozifotó filmajánló amerikai filmekhez az 1970-80-as évekből majdnem mind különböző filmek. 26x21 cm Jó állapotban
2964688
14959
455
Photo
Christophe Malavoy - Zone Libre / Rejtőzködők (2007) c film mozifotók. 6 db 30x24 cm
2964693
14960
455
Photo
Atom Egoyan: Le voyage de Félicia (1999) - Felicia utazása c film mozifotók. 7 db 30x24 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF