Foto

Zahl der Lose: 466

cca 1910 Női portré üveg pozitív fa keretben 17x17 cm
14949.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
14950.

Rufpreis:
2 000 HUF

Békéscsaba, 1944, M. Kir. Állami Lorántffy Zsuzsanna Leánygimnázium tablókép, sérült üvegezett keretben, 21x28 cm
14951.

Rufpreis:
2 000 HUF

2007 Jász Sándor: Csád, 2 db dekorációs fotóprint, foltos, 45×32 cm
14952.

Rufpreis:
1 200 HUF

Három grácia. Részben színezett fotók, 1900-1920 körül. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. modern paszpartuban. 16x6,5x3 cm.
14953.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül, XX. sz. vége: Jazz-zenészek. Fotó. üvegezett fakeretben. 24,5x35,5 cm.
14954.

Rufpreis:
3 000 HUF

14955.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1900-1910 Előkelő hölgyek és urak csoportképe, osztrák-magyar hajóstisztek társaságában, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, szélén kis sérülések, 36x24 cm / Group of elegant ladies and gentlemen with Austro-Hungarian naval officers, large-size vintage photo, slightly damaged edges
14956.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Paul Misraki - Les Volets Clos (1973) c film mozifotók. 12 db 30x24 cm
14957.

Rufpreis:
4 000 HUF

52 db eredeti mozifotó filmajánló amerikai filmekhez az 1970-80-as évekből majdnem mind különböző filmek. 26x21 cm Jó állapotban
14958.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Christophe Malavoy - Zone Libre / Rejtőzködők (2007) c film mozifotók. 6 db 30x24 cm
14959.

Rufpreis:
2 800 HUF

Atom Egoyan: Le voyage de Félicia (1999) - Felicia utazása c film mozifotók. 7 db 30x24 cm
14960.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF