cca 1900 Kútfúrók valahol Magyarországon, "Zákány Imre dédnagyapám, a rezeskutat fúrták", hátoldalon feliratozott keményhátú fotó, kopásnyomokkal, sérüléssel, 16,5×10,5 cm