Tétel

Katalognummer:

14664.
Beendet 455. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

1934-1936 Régi családi útifotó album, benne Velence, Kékes, Ausztria, benne kb. 100 fotóval, különféle méretben. Haránt alakú félvászon fotóalbum, kopott borítóval, kijáró lapokkal

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert