18071.
Beendet 455. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
Baedeker, Karl: Norwegen, Dänemark, Island, Spitzbergen. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1931, Karl Baedeker. Gazdag térképanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón és a gerincen kisebb sérülésekkel.