Tétel

Katalognummer:

18247.
Beendet 455. Fernauktion
Bücher: Jura

Rufpreis:

2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD

Beschreibung:

Kósa Zsigmond: A magyar szabadalmi törvények magyarázata. Debrecen, 1911, Hoffmann és Kronovitz. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült és részben hiányos gerinccel, a hátsó borítón részben hiányos papírborítással.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert