Kósa Zsigmond: A magyar szabadalmi törvények magyarázata. Debrecen, 1911, Hoffmann és Kronovitz. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült és részben hiányos gerinccel, a hátsó borítón részben hiányos papírborítással.