Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

Beschreibung:

Gaal Mózes: Nagy Lajos magyar király története. Hozzákötve: Az Anjou-királyok kora Magyarországon. Művelődéstörténeti rajz. Bp., 1900., Franklin, 111+1; 95+1 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Átkötött kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a borítón címkével, intézményi bélyegzőkkel, a szennylapokon reklámcímkékkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz