18935.
Beendet 455. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
6 000 HUF
19
Komsa Anna kipróbált szakácskönyve. Indianapolis, 1932., Testvériség Nyomdatársulat Rt., 238 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, az elülső kötéstáblánál sérült kötéssel, de könyv teljes, a lapok épek és hiánytalanok. Rendkívül ritka!